Çözümlerimiz

Siber güvenlik, telekomünikasyon ve veri merkezi odaklarında sunduğumuz profesyonel çözümleri inceleyebilir, detaylı bilgi ve fiyat için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz, sisteminize güncel teknolojilerin entegrasyonu ile alakalı memnuniyetle destek verecektir. Gelecek nesil çözümleri için araştırma ve geliştirme faaliyetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Bizi daha yakından tanıyın ve iletişime geçin.

Siber Güvenlik Danışmanlığı

Markanızın gün geçtikçe gelişen ve yenilenen siber saldırılara karşı ihtiyaç duyduğu güvenlik sistemlerini sağlıyoruz.

SOME Çözümleri

SOME kapsamında eğitim ve danışmanlıklar veriyor, uzman ekibimiz ile kurgularınızı oluşturarak kriz yönetimleri gerçekleştiriyoruz.

Erişim Güvenliği

Uçtan uca çözümler ve uzman kadromuz ile sistemin oluşturulduğu noktadan son kullanıcıya kadar tüm aşamaları denetliyoruz.

Kimlik ve Sertifika Yönetimi

Güvenlik amacıyla kullanılan doğrulanmış dijital sertifikalarınızı yönetiyor, geçerlilikleri ve dünya standartlarına uygunluklarını takip ediyoruz.

Ağ Analiz Sistemleri

Ağınızın dijital anlamda kaçaklarını tespit ediyor, network alt yapınızı analiz ve tasarımını sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz.

LOG Yönetimi ve Korelasyon

Sisteminiz üzerinde gerçekleşen işlemleri saptıyor, toplanan logların birbirleri ile alakalı ilişkilerini anlık olarak değerlendiriyoruz.

Tehdit Yönetimi ve Anomali Tespiti

Kayıtlarınızı inceliyor, sisteminizi değerlendiriyor; tehdit oluşturabilecek trafikleri ve hamleleri tutarak anında işlem gerçekleştiriyoruz.

Entegre Güvenlik Yönetim Sistemleri

Birbirleri ile konuşan sistem mimarilerinizi izole ederek güvenlik çözümlerimizi sisteminizin bir parçası haline getiriyoruz.

Telekomünikasyon Çözümleri

İletişime dair her türlü güncel yazılım, donanım ve yeni nesil teknolojiler ile alakalı size rehberlik ediyor, maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Nesnelerin İnterneti

Fiziksel nesnelerin işiniz ile alakalı iletişimlerini gerçekleştiriyor, hayatınızı kolaylaştıracak yazılımların ve donanımların desteklerini sağlıyoruz.

Haberleşme Sistemleri

Fiziksel veri merkezi kurulumundan felaket kurtarma süreçlerine kadar profesyonel bir barındırma hizmeti danışmanlığı veriyoruz.

Veri Merkezi Çözümleri

Fiziksel veri merkezi kurulumundan felaket kurtarma süreçlerine kadar profesyonel bir barındırma hizmeti danışmanlığı veriyoruz.